Zaufaj profesjonalistom

wybierz sprawdzonego partnera w bezpieczeństwie.

NETFORMERS


NetFormers to sprawdzony i rzetelny partner w zakresie rozwiązań IT dla przedsiębiorstw. Opierając się na innowacyjnych technologiach i bogatej wiedzy, dostarczamy skuteczne i łatwe w obsłudze narzędzia do monitorowania, jak i blokowania wszelkich zagrożeń w sieci. Zamiłowanie do najnowszych technologii, a także ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji, pozwoliło nam wypracować najlepsze rozwiązania zarówno dla większych, jak i mniejszych firm.

Istotna jest dla nas przyszłość, dzięki czemu nasze rozwiązania wspierają bezpieczny rozwój naszych klientów. To jednak nie byłoby możliwe bez ogromnego doświadczenia, które stanowi podstawę wszystkich naszych działań i operacji.

Decydując się na współpracę z NetFormers, zapewniają sobie Państwo wsparcie najlepszych ekspertów w dziedzinie sieci i bezpieczeństwa. Mamy pełną świadomość, że tylko dzięki wysokim kwalifikacjom i aktualnej wiedzy technicznej można oferować skuteczne rozwiązania do ochrony biznesu. Udział w wielu zaawansowanych projektach w dużych korporacjach czy instytucjach jest tylko potwierdzeniem posiadania takiej eksperckiej wiedzy i wykwalifikowanych specjalistów w naszym zespole.

NETFORMERS


NetFormers to sprawdzony i rzetelny partner w zakresie rozwiązań IT dla przedsiębiorstw. Opierając się na innowacyjnych technologiach i bogatej wiedzy, projektujemy skuteczne i łatwe w obsłudze narzędzia do monitorowania, jak i blokowania wszelkich zagrożeń w sieci. Zamiłowanie do najnowszych technologii, a także notoryczne podnoszenie własnych kwalifikacji, pozwoliło nam wypracować bardzo dobre rozwiązania zarówno dla większych, jak i mniejszych firm.

Istotna jest dla nas przyszłość, dzięki czemu nasze koncepcje są bardzo dobrym wsparciem dla przedsiębiorstw. To jednak nie byłoby możliwe bez ogromnego doświadczenia, które stanowi podstawę wszystkich naszych działań i operacji.

Decydując się na współpracę z NetFormers, zapewniają sobie Państwo wsparcie najlepszych ekspertów w dziedzinie IT. Mamy pełną świadomość, że tylko dzięki wysokim kwalifikacjom i właściwej wiedzy technicznej można rozwiązywać każde problemy i zapewniać w zakresie bezpieczeństwa optymalne narzędzia. Udział w wielu zaawansowanych projektach w dużych korporacjach czy instytucjach jest tylko potwierdzeniem posiadania takiej eksperckiej wiedzy i wykwalifikowanych specjalistów w naszym zespole.

parallax background

W NASZYM SKLEPIE ON-LINE OFERUJEMY NAJLEPSZE ZABEZPIECZENIA NA RYNKU:

parallax background

W NASZYM SKLEPIE ON-LINE OFERUJEMY NAJLEPSZE ZABEZPIECZENIA NA RYNKU:

Cisco AMP
narzędzie, które monitoruje i analizuje niebezpieczne pliki nie tylko w punkcie wejścia, ale również znacznie później. Nawet więc, jeśli na komputerze zagnieździ się złośliwe oprogramowanie, działające z opóźnieniem (nie w momencie wejścia), to Cisco AMP w odpowiednim czasie wykryje go i unieszkodliwi. Tego nie zapewni żaden program antywirusowy.
 
Cisco Umbrella (open DNS)
to idealny sposób, by uchronić się zarówno przed dostępem do niebezpiecznych miejsc, jak i przed nawiązywaniem połączeń. Dzięki temu zabezpieczeniu możesz w pełni monitorować połączenia DNS i zabezpieczać je w kilka minut.
 
Cisco Next Generation Firewall (NGFW)
to bardzo ważny instrument dający przedsiębiorstwu gwarancję, że prywatne dane są o każdej porze dnia i nocy w pełni chronione. To Firewall, który poradzi sobie z każdym cyberatakiem. Dzięki wsparciu Cisco Talos, każdego dnia analizowanych jest miliony próbek malware. Z NGFW Twoja firma działa bez zakłóceń, ponieważ nie zostaną naruszone żadne zabezpieczenia.

Jesteśmy na rynku już prawie 10 lat!

NetFormers to firma, której filarem jest pasja do nowoczesnych technologii i metodyczny rozwój własnych kompetencji. Podczas naszej działalności wykonaliśmy wiele zaawansowanych projektów integratorskich w największych przedsiębiorstwach, instytucjach i organizacjach w kraju.

Wykorzystując bogate doświadczenie naszych wykwalifikowanych specjalistów oraz ich ekspercką wiedzę techniczną, jesteśmy w stanie efektywnie wspierać biznes naszych klientów na każdym etapie współpracy. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, oferując rozwiązania komunikacyjne dla Twojego biznesu. Analizujemy, doradzamy, projektujemy i wdrażamy systemy transmisji danych, głosu i obrazu. Skupiamy się na bezpieczeństwie informacji i pomagamy stworzyć przestrzeń komunikacyjną dla Twojej firmy, w której dostęp do ludzi i informacji jest możliwy z dowolnego urządzenia, z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Nasza kompleksowa oferta dotyczy audytów, analizy, doradztwa, projektowania, wdrażania i utrzymywania systemów komunikacyjnych, infrastruktury IT oraz systemów sieciowych. Podczas realizacji projektów korzystamy z rozwiązań dostarczanych przez czołowe firmy rynku ICT. Współpracujemy z ponad 15 wiodącymi dostawcami o globalnym zasięgu. Dzięki dostępowi do najnowocześniejszych rozwiązań jesteśmy w stanie dostarczać bezpieczne, wydajne i niezawodne rozwiązania.

Jesteśmy wizjonerami.

Jesteśmy wizjonerami, którzy wykorzystując zebrane doświadczenie, wyznaczają trendy w najbliższej przyszłości. Szanujemy zarówno czas, jak i pieniądze naszych klientów. To doceniają także organizacje rządowe i publiczne. Od wielu lat tworzymy dla nich skuteczne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa w sieci.